Понеділок, 22.10.2018, 10:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Травень » 3 » Громадські слухання
17:28
Громадські слухання

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Генеральний план, план зонування території села Михайлівка Вільнянського району Запорізької області».

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

           Генеральний план, план зонування території села Михайлівка Вільнянського району Запорізької області, розроблений на підставі рішення Михайлівської сільської ради № 14 від 28.01.2016 року «Про дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення або зміни меж населених пунктів Михайлівської сільської ради», з метою здійснення впорядкування території, уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання і розвитку території с. Михайлівка Вільнянського району Запорізької області, а також визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельних ділянок вищевказаної території.

      Територія села Михайлівки охоплена Генеральним планом, планом зонування території села Михайлівка Вільнянського району Запорізької області, розташована на березі річки Вільнянки що є притоком р. Дніпро,. в 9,7 км. від м. Запоріжжя, в 19,3 км. від м. Вільнянськ.

          Поруч проходить автомобільна дорога М 18, Е 105. Зупинки розташовані у с.Михайлівка та вздовж траси. Найближча залізнична станція - платформа 9 км - знаходиться за 8 км від села (у с. Матвіївка).

           Головна мета розробки генерального плану населеного пункту полягає в обґрунтуванні потребі визначенні основних напрямків використання території ; урахуванні державних, громадських і приватних інтересів під час планування і використання територій; визначенні межі функціональних зон, пріоритетних і допустимих видів використання забудови територій;формуванні планувальної структури та просторової композиції забудови села; оцінці загального стану довкілля населеного пункту і визначенні містобудівних заходів щодо поліпшення екологічного та санітарно-гігієнічного стану, а також визначенні територій, які мають інженерно-будівельні, санітарно-гігієнічні, природоохоронні та інші обмеження їх використання.

           Відповідно до листа № 07226/08-24 від 26.10.2016 року Запорізької ОДА та Схем планування територій Запорізької області Вільнянський район відноситься до територій з середнім рівнем соціально-економічного та містобудівного розвитку.

2. Основні техніко-економічні показники.

• Територія в межах проекту – 467 га.

3. Відомості про замовника та розробника Генерального плану, плану зонування території села Михайлівка Вільнянського району Запорізької області.

Замовник: Михайлівська сільська рада.

Розробник: ПП «Запоріжбудпроект»

Інвестор: Михайлівська сільська рада

 

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом «Генеральний план, план зонування території села Михайлівка Вільнянського району Запорізької області» Детально ознайомитися із матеріалами генерального плану, плану зонування території с. Михайлівка та отримати необхідні додаткові консультації громадяни мають змогу особисто за адресою: с. Михайлівка, вул. Слободчикова, 17, кабінет землевпорядника.

Строк ознайомлення – місячний термін з дня опублікування даного оголошення.

5. Інформація про посадову особу відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – спеціаліст землевпорядник Стешенко В.Г..

6. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом 30 днів з дня оприлюднення на сторінках Вільнянської районної газети «Дніпровські вогні» Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Генеральний план, план зонування території села Михайлівка Вільнянського району Запорізької області»

7. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо).

       Інформацію щодо проекту «Генеральний план, план зонування території села Михайлівка Вільнянського району Запорізької області», зокрема його графічні матеріали, розміщено на офіційному веб-сайті Михайлівської сільської ради –http://mirzp.ucoz.ua/ , також ознайомитися із матеріалами вищезазначеного проекту та отримати необхідні консультації і роз’яснення громадяни мають змогу особисто в виконавчому апараті Михайлівської сільської ради.

        Згідно Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року за №555 (зі змінами) підставою для подання до Михайлівської сільської радипропозицій щодо вищевказаного проекту «Генеральний план, план зонування території села Михайлівка Вільнянського району Запорізької області» є повідомлення про початок процедури його розгляду.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

       Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, або подані після встановленого Вільнянською райдержадміністрацією строку, залишаються без розгляду.

        Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, за адресою: с. Михайлівка, вул. Слободчикова, буд. 17, кабінет землевпорядника сільської ради.

 

Переглядів: 97 | Додав: mihailivska | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Інформ-банер
Вільнянська райдержадміністрація
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Запорізька обласна державна адміністрація
Запорізька обласна рада
Вхід на сайт
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята і дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук